PrivatnostUvjeti korištenja
Prijava

Svaka utakmica se računa.

Upis s listom čekanja, fer ekipe po Elo bodovima, rezultat s klupe, ocjene suigrača i tko je kome dužan za teren.

Organiziraš?Otvori grupu
Igraš?

Besplatno. Radi u pregledniku, bez instalacije.

Primjer
MA

Marko

Odlična forma · G+A puno iznad svog prosjeka

Ocjene suigrača

Prosjek anonimnih ocjena igrača koji su s njim igrali. Kategorija se prikazuje od 3 ocjene; od 12 ocjena odbacuju se najviša i najniža.

Ocjene ne utječu na Elo ni na slaganje ekipa.

72

ukupno

Globalni Elo

Prati rezultat kroz sve grupe — nije usporedba snage među grupama.

1023

16 utakmice

Brzina 72BRZ72Šut 78ŠUT78Dodavanje 81DOD81Driblanje 69DRI69Obrana 58OBR58

Fair play

4,5 / 5

11 ocjena

Primjer profila igrača Marka: odlična forma, ocjene suigrača 72, fair play 4,5 i peterokut vještina.

Marko · 1023

  1. Termin
  2. Ekipe
  3. Uživo
  4. Sažetak
  5. Plaćanje
  6. Ocjene
  7. Rangovi
  8. Ljestvica

Tko dolazi, vidi se odmah.

Organizator otvori termin i pošalje link u WhatsApp grupu. Igrači se upišu sami. Kad se popuni, ostali čekaju na listi i ulaze redom kad netko otkaže.

  • Termin može biti ponavljajući, svaki tjedan u isto vrijeme.
  • U grupu ulazi samo onaj koga admin odobri.
  • Kad fali igrač, jedan termin možeš otvoriti igračima iz grada. Oni vide samo taj termin, ne i grupu.
Primjer

uto 20.10.2026. u 20:00

Dvorana Trnje

Popunjeno

Dolaze (12/12)

  1. 1KIKiki
  2. 2TITin🧤
  3. 3BRBrada
  4. 4MAMali
  5. 5MAMarko
  6. 6IVIvo
  7. 7JUJura🧤
  8. 8DADado
  9. 9ŠIŠime
  10. 10LULuka
  11. 11FIFilip
  12. 12ANAnte

Lista čekanja (2)

  1. 13RORoko
  2. 14TOToni
Primjer termina: utorak u 20:00, popunjeno, dvoje na listi čekanja.

Termin · 12/12 · 2 čekaju

Fer ekipe po Elo bodovima.

Aplikacija podijeli upisane tako da prosjek Elo bodova dviju ekipa bude što bliži. Golmani idu svaki na svoju stranu. Organizator može premjestiti igrača prije početka.

  • Kad je igrača više nego mjesta na terenu, tko kreće s klupe izvuče se nasumično. Golman ne sjedi.
  • Prvih pet termina ekipe idu nasumično. Svi tada imaju 1000 bodova i nema se što uspoređivati.
Primjer

Ekipa A

6 igrača · prosjek 1007

TI🧤TinElo: 1001
  • MAMarkoElo: 1006
  • IVIvoElo: 1009
  • LULukaElo: 992
  • ANAnteElo: 989

🪑 Klupa · 1

  • KIKikiElo: 1046

Ekipa B

6 igrača · prosjek 1007

JU🧤JuraElo: 997
  • MAMaliElo: 1012
  • DADadoElo: 1004
  • ŠIŠimeElo: 998
  • FIFilipElo: 1000

🪑 Klupa · 1

  • BRBradaElo: 1033

Razlika u prosjeku Elo: 0

Razlika u prosjeku forme: 0.0

Primjer slaganja ekipa: obje ekipe imaju prosjek 1007 Elo bodova, po jedan igrač svake ekipe kreće s klupe.

Ekipe · 1007 : 1007

Rezultat se upisuje s klupe.

Za vrijeme utakmice netko s klupe upiše strijelca pa asistenta. Rezultat i štoperica odmah se vide kod svih.

  • Izmjene s klupe upisuju se istim ekranom, a uz svako ime piše koliko je minuta odigrao.
  • Nitko nije stigao upisivati? Rezultat i strijelce upišeš kad završite.
Primjer
Primjer ekrana uživo: 5:5 u 44. minuti, pauza, igrači obiju ekipa kao gumbi s minutažom, Luka i Filip na klupi.

Uživo · 5:5 · 44:12

Svaki gol se računa.

Nakon termina svatko vidi koliko je Elo bodova dobio ili izgubio i zašto: timski Elo i osobni doprinos u toj utakmici. Igrači glasaju za MOTM.

Primjer

uto 20.10.2026. u 20:00

1 utakmica

Utakmica 1

Ekipa A7 : 6Ekipa B

Pobijedila Ekipa A · 60:00

Ekipa A✓

Ekipa B

Primjer sažetka: Ekipa A 7, Ekipa B 6, MOTM Kiki, Marko plus 17 Elo bodova.

Sažetak · 7:6 · +17

Teren se plati, dug se vidi.

Cijena terena podijeli se na sve koji su igrali. Svatko označi kad je platio onome tko je platio teren.

Primjer

5 € po igraču · 12 igrača

Teren platio Brada · platilo 6 od 12

  • MA

    Marko(ti)

    Duguje 5 €

  • DA

    Dado

    Duguje 5 €

  • ŠI

    Šime

    Duguje 5 €

  • LU

    Luka

    Duguje 5 €

  • FI

    Filip

    Duguje 5 €

  • AN

    Ante

    Duguje 5 €

  • BR

    Brada

    Platio teren 60 €

  • KI

    Kiki

    Platio 5 €

  • TI

    Tin

    Platio 5 €

  • MA

    Mali

    Platio 5 €

  • IV

    Ivo

    Platio 5 €

  • JU

    Jura

    Platio 5 €

Primjer plaćanja: teren 60 eura, 5 eura po igraču, teren je platio Brada.

Plaćanje · 5 € po igraču

Suigrači te ocjenjuju.

Nakon termina igrači anonimno ocijene suigrače i protivnike: brzina, šut, dodavanje, driblanje, obrana i fair play. Na profilu se iz toga složi peterokut.

  • Ocjene se vide od tri ocjene naviše. Ne mijenjaju Elo bodove ni slaganje ekipa.
Primjer
← Natrag na sažetak1/2
KI

Kiki

protivnik

Fair play
Primjer ocjenjivanja: Marko ocjenjuje Kikija, protivnika. Brzina 88, šut 79, dodavanje 70, driblanje 58, obrana 42, fair play 4.

Ocjene · 72 · 4,5

Forma i rangovi.

Strelica forme uspoređuje zadnja tri termina s tvojim prosjekom. Golovi, asistencije, pobjede, MOTM i Elo bodovi imaju rangove od Wood do Challenger.

  • Rekordi grupe pamte tko vodi u svakoj kategoriji.
Primjer
MA

Marko

Odlična forma · G+A puno iznad svog prosjeka

Primjer forme na profilu: Marko, strelica gore, odlična forma, golovi i asistencije puno iznad njegovog prosjeka.
Primjer

Rang (sezona)

Kako se računaju rangovi

Rangovi (Wood → Challenger) su apsolutni pragovi u odabranoj sezoni, ne poredak 1.–3. na ljestvici.

Pragovi po kategoriji

KategorijaWoodBronzeSilverGoldPlatinumEmeraldDiamondMasterChallenger
Golovi1–34–78–1213–1819–2526–3334–4243–5556+
Asistencije1–23–45–78–1112–1516–2021–2728–3637+
G+A1–45–910–1617–2425–3435–4647–6061–7879+
Hat-trickovi123456–78–910–1213+
MOTM123456–78–910–1213+
Pobjede12–34–56–78–910–1112–1314–1617+
Elo≤955956–977978–10091010–10321033–10501051–10681069–10901091–11151116+
Termini1–23–45–78–1011–1314–1617–1920–2223+
Prosjek PG>13≤13≤11.5≤10≤8.5≤7≤5.5≤4.5<4.0
km1–1011–2223–3839–5556–7576–100101–130131–170171+
  • Elo — početnih ~1000 pada u Silver.
  • Prosjek PG — niže je bolje; samo ako imaš utakmice na golu.

Emerald

  • Elo · Gold
  • Golovi · Gold
  • Asistencije · Gold
  • G+A · Platinum
  • Hat-trickovi · Wood
  • MOTM · Bronze
  • Pobjede · Platinum
  • Termini · Emerald

Rangirani pokazatelji

Elo u grupi · Gold

1023

Golovi · Gold

16

Asistencije · Gold

11

G+A · Platinum

27

Hat-trickovi · Wood

1

MOTM · Bronze

2

Pobjede · Platinum

8-2-6

Ostalo

Golova po utakmici

1.00

Postotak pobjeda

56%

Primjer rangova na profilu: najviši rang Emerald, golovi, asistencije i Elo u Gold rangu.

Rangovi · Emerald

Primjer
Primjer rekorda grupe: najbolji strijelac, asistencije, golovi i asistencije zajedno, najveći Elo.

Ljestvica se slaže sama.

Golovi, asistencije, postotak pobjeda i Elo bodovi za cijelu sezonu. Svaki termin je osvježi.

Primjer
MA

MarkoTi

4. · 1023 Elo

→

Ljestvica

1KIKiki331447191.7412-2-568%1063
2BRBrada211738181.1710-1-758%1026
3IVIvo141024170.829-2-659%1024
4MAMarkoTi161127161.008-2-656%1023
5TI🧤Tin134170.069-1-756%1017
6LULuka7512120.585-1-646%1005
7TOToni43790.445-0-456%1003
8ANAnte32580.383-1-444%1003
9MAMali121830190.639-3-755%1002
10RORoko22450.402-1-250%995
11DADado9716150.606-2-747%994
12FIFilip43770.573-0-443%990
13JU🧤Jura022160.007-2-750%988
14ŠIŠime10414130.775-1-742%987
Primjer ljestvice: Marko je četvrti s 1023 Elo bodova.

Ljestvica · 4. · 1023

Prije prvog termina

Koliko košta?

Ništa. Elodrom je besplatan.

Moram li instalirati aplikaciju?

Ne. Elodrom radi u pregledniku. Ako ga želiš na početnom zaslonu, dodaj ga iz izbornika preglednika i otvarat će se kao aplikacija.

Kako se računaju Elo bodovi?

Svi kreću od 1000. Nakon termina pobjednička ekipa dobije timske bodove, a poražena izgubi isto toliko. Pobjeda protiv jednako jake ekipe nosi 12. Uz to svaki igrač dobije osobni doprinos za golove, asistencije i obranu, najviše 12 gore ili dolje. Gol razlika ne utječe. Bodovi se vode posebno za svaku grupu.

Tko vidi moje podatke?

Samo članovi tvoje grupe. Grupa nije javna i u nju se ulazi pozivnicom koju odobri admin.

Kako se prijavljujem?

Google računom ili emailom i lozinkom.

Otvori grupu. Pošalji link ekipi.

Otvori grupu
Vidimo se na Elodromu.
PrijavaPrivatnostUvjeti korištenjaKontakt

© 2026. Mislav Jelušić

Otvori grupu